ماساژ چاقو در تایوان! بعلاوه تصاویر

ماساژ چاقو در تایوان! بعلاوه تصاویر

دكتر میوه: از دیرباز ماساژ از بهترین راه ها برای رسیدن به آرامش بوده است اما در چند سال اخیر شاهدیم كه انواع گوناگونی از ماساژها در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. یكی از عجیب ترین ماساژهایی كه در یكی دو پارسال به محبوبیت زیادی دست یافته و همواره خبرساز می شود، ماساژ با چاقو است.به گزارش دكتر میوه به نقل از ایسنا، «لست سكند» در ادامه نوشت: این ماساژ در كشور تایوان پرطرفدار است و در آن به وسیله ی چاقوهایی بسیار تیز و ساطور، بدن را ماساژ می دهند. مردم ساكن در آسیای شرقی خیلی از بیماری ها را به روش های سنتی درمان می كنند و گفته میگردد كه ماساژ با چاقو باز یكی از همین روش های سنتی آنان است. جالب این كه متخصصان این ماساژ، چهره و چشمان افرادی را كه از برخورد چاقو با بدنشان می ترسند را با پارچه می پوشانند و از روی پارچه آنها را ماساژ می دهند. برای لذت بیشتر مشتری ها، ماسوس ها باید ساطورهایشان را به صورت ریتمیك و منظم روی پوست بدن آنها بكوبند.

هسیائو یكی از متخصصان در زمینه ی ماساژ با چاقو چنین گفته است: «این روش درمانی ۲۵۰۰ سال قبل برای آغازین بار در چین انجام شد ولی من با تغییراتی خاص آنرا به كشورم آوردم و انجامش می دهم. یینگ و یانگ نام بخش های اصلی این ماساژ هستند كه در آن از ۲ چاقو استفاده می نماییم. این سبك ماساژ موجب تغییر انرژی درونی فرد میگردد و او را به آرامش می رساند. توجه داشته باشید كه این چاقوها، چاقوهای آشپزخانه نیستند و ما از آنها با احتیاط كامل استفاده می كنیم».

ماساژ چاقو هیچ زخمی روی بدن به وجود نمی آورد و حتی جای چاقوها هم روی پوست نمی ماند. اگر شما هم دوست دارید كه در ضمن سفرهایتان به تایوان ماساژ چاقو را امتحان نمایید، از یاد نبرید كه اگر در سالن های ماساژ با مردی قوی هیكل برای ماساژ روبه رو شدید، نباید بترسید چونكه این سوژه در تایوان بسیار عادی است همین طور باید بدانید كه در صورت تمایل می توانید از ماسوس خود بخواهید كه روی بدنتان حوله قرار داده و از روی حوله شما را ماساژ بدهد.

آیا حاضرید چنین ماساژی را امتحان كنید؟1397/09/06
19:10:38
5.0 / 5
5156
تگهای خبر: بیمار , بیماری , درمان , ماساژ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است