قول سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص ۱۰۰ درصدی بودجه بیماران خاص در سال ۹۸

قول سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص ۱۰۰ درصدی بودجه بیماران خاص در سال ۹۸

دكتر میوه: رییس مركز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، اظهار داشت: برمبنای دستور مستقیم آقای دكتر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه، قول داده شده كه اعتبارات بیماران خاص در بودجه سال ۱۳۹۸ به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص پیدا كند.دكتر مهدی شادنوش در گفت وگو با ایسنا، از برگزاری جلسه ای با سازمان برنامه و بودجه درباره بودجه بیماران خاص در سال ۱۳۹۸ آگاهی داد و اظهار داشت: امروز جلسه كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با حضور همكاران مان در سازمان برنامه و بودجه جهت بررسی مباحث بودجه ای مربوط به بیماران خاص در لایحه بودجه ۱۳۹۸ برگزار گردید.

وی اضافه كرد: بر این اساس مقرر شد كه سازمان برنامه و بودجه با همكاری مركز پژوهش های مجلس، اعتبارات بیماران خاص را در ردیف مستقل بودجه ای متمركز كنند.

شادنوش افزود: با اجازه ای كه همكاران سازمان برنامه و بودجه به من دادند اعلام می كنم كه برمبنای دستور مستقیم آقای دكتر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه، قول داده شده كه اعتبارات بیماران خاص در بودجه سال ۱۳۹۸ به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص پیدا كند تا هرچه بیشتر از دغدغه خانواده های این عزیزان كاسته شود.

شادنوش همین طور اظهار داشت: لازم می دانم از حساسیت جامعه نسبت به شرایط بیماران خاص بخصوص از رسانه ها و همه كسانیكه با دلسوزی موضوعات بیماران خاص را دنبال می كنند تشكر كنم. همین طور از یاری كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم و همراهی سازمان برنامه و بودجه هم تشكر می كنم.
1397/10/11
23:06:52
5.0 / 5
4489
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پژوهش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است