استاندار تهران خبر داد

تكمیل بیمارستان خیرساز پردیس توسط دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی

تكمیل بیمارستان خیرساز پردیس توسط دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی

به گزارش دكتر میوه استاندار تهران از تكمیل بیمارستان ۱۶۴ تخته خوابی خیرساز شهرستان پردیس توسط دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی اطلاع داد.انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، درباره مشكلات تنها بیمارستان موجود در شهرستان پردیس به نام شفا اظهار داشت: ارزیابی در مورد این بیمارستان نداشتم؛ اما مردم شهرستان پردیس مطالبه ای داشتند كه یك مركز درمانی استاندارد و با كیفیت در این شهرستان راه اندازی شود تا خدمات باكیفیت مطلوب را به شهروندان عرضه كند.

وی اضافه كرد: بنابر اظهار رئیس اورژانس شهرستان در سال ۱۳۹۵ حدود ۵۰۰۰ نفر توسط اورژانس از این شهرستان به تهران منتقل شدند و در سال ۹۶ این رقم به ۶۵۰۰ نفر و در سال ۱۳۹۷ به ۷۵۰۰ نفر افزایش یافته است. این مورد نشان داده است باید برای مردم شهرستان یك مركز عرضه خدمات دولتی با استانداردهای خوبی داشته باشیم.

وی افزود: بیمارستان فعلی برای بخش خصوصی است و علاوه بر مشكلاتی كه دارد هزینه عرضه خدمات در آن بالاست. هم اكنون یك فرد خیر در این شهرستان بیمارستانی با ظرفیت ۱۶۴ تخت را به مرحله ۶۰ درصد پیشرفت فیزیكی رسانده است و مقرر شده تكمیل این بیمارستان به دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی سپرده شود كه امیدواریم با سرعت، روند تكمیل این بیمارستان و تامین نیروی انسانی آن در دستور كار دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی قرار بگیرد تا شهروندان این شهرستان از خدمات با كیفیت و هزینه مناسب این بیمارستان بهره مند شوند.
1397/11/05
19:54:52
5.0 / 5
4266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است