به مدت ۵ روز؛

قند و فشارخون شهروندان منطقه ۱۹ پایش می شود

قند و فشارخون شهروندان منطقه ۱۹ پایش می شود

به گزارش دكتر میوه به منظور عرضه خدمات سلامت محور با استقرار اتوبوس دیابت از ۱۳ بهمن به مدت پنج روز در خیابان پونه مقابل سرای محله شكوفه شمالی، شهروندان از نظر قند و فشار خون كنترل می شوند.به گزارش دكتر میوه به نقل از مهر، حمید بهرامی معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه با بیان این خبر اظهار داشت: طبق هماهنگی های صورت گرفته از جانب اداره سلامت منطقه از شنبه ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۵ اتوبوس دیابت مقابل سرای محله شكوفه شمالی مستقر شده و مراجعان از خدماتی شامل تست مجانی قند و فشار خون، ویزیت پزشكی، اندازه گیری شاخص توده بدنی و توزیع بروشور بهره مند می شوند. همینطور طی این برنامه بیماران دیابتی سطح محلات شناسایی خواهند شد.
وی با تاكید بر این كه این غربالگری به مناسبت ایام ا...دهه فجر انجام می شود، اضافه كرد: اتوبوس دیابت تا چهارشنبه ۱۷ بهمن در منطقه مستقر بوده و ضمن عرضه مجانی خدمات مورد اشاره، به منظور افزایش سطح سلامت شهروندان علاوه بر پایش قند و فشار خون بروشورهای سلامت، پزشكی و بهداشتی هم بین مراجعین توزیع خواهد شد.
بهرامی با اشاره به اینكه كانون های دیابت در همه محلات این منطقه فعال هستندافزود: حدود ۳۰۰ نفر از شهروندان منطقه در این كانون ها عضو هستند كه به منظور ارتقاء سطح آگاهی آنها ضمن برگزاری كلاس های آموزشی و مشاوره، تست مجانی قند خون و تورهای تفریحی به اماكن مختلف شهر تهران در طول سال برگزار می گردد.
معاون اجتماعی فرهنگی شهردار منطقه در انتها با دعوت از شهروندان جهت استفاده از این خدمات یاد آور شد: شهروندان به صورت ناشتا با همراه داشتن دفترچه بیمه می توانند به اتوبوس دیابت مستقر در سرای محله شكوفه شمالی واقع در ناحیه ۲ رجوع كنند.

1397/11/11
22:24:55
5.0 / 5
4442
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است