با امضای قراردادی محقق شد

واگذاری دانش فنی استخراج عصاره یك گیاه دارویی به شركت دانش بنیان

واگذاری دانش فنی استخراج عصاره یك گیاه دارویی به شركت دانش بنیان

دكتر میوه: قرارداد همكاری در زمینه واگذاری دانش فنی استخراج عصاره پپتیدی یك نوع گیاه دارویی میان پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیك و زیست فناوری و یك شركت دانش بنیان به امضا رسید.


به گزارش دكتر میوه به نقل از ایسنا، محققان پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیك و زیست فناوری موفق به تولید فناوری استخراج عصاره پپتیدی یك نوع گیاه دارویی در مقیاس آزمایشگاهی شدند كه این دانش فنی با امضای قراردادی میان این پژوهشگاه با یك شركت دانش بنیان واگذار شد.
این قرارداد به مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان به امضا رسید كه در مرحله اول ۳۰ درصد مبلغ قرارداد همزمان با امضای قرارداد واگذار می شود. در مرحله دوم ۵۰ درصد مبلغ و در مرحله سوم ۲۰ درصد مبلغ قرارداد سپس تأیید ناظرین قرارداد پرداخت خواهد شد.
مدت امضای این قرارداد ۴ ماه است و برمبنای آن شركت دانش بنیان متعهد شده است كه تمام هزینه های مرتبط و تولید آزمایشگاهی و افزایش مقیاس تولید، تأمین تجهیزات لازم، نیروی انسانی و فضا را تأمین كند. ضمن آنكه این شركت موظف شده است كه در مواقع آموزش فناوری در حال انتقال، حضور نماینده شركت الزامی باشد و در صورتیكه ورود محصول به بازار نیازمند هرگونه استاندارد و یا مجوز باشد، شركت موظف به ستاندن مجوزهای لازم است.
در مقابل پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیك متعهد شد كه دانش فنی سوژه این قرارداد را به صورت انحصاری در اختیار شركت دانش بنیان قرار دهد و ضمن رعایت اصل امانتداری حق واگذاری اطلاعات و مدارك به غیر را ندارد.
بر اساس این قرارداد ناظر مكلف است كه در حسن اجرای قرارداد نظارت دقیق داشته باشد و درباب ایفا و یا عدم ایفای تعهدات مجری و تأیید یا عدم تأیید آن اظهار نظر كند.1397/11/27
14:35:56
5.0 / 5
4531
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است