در گفت وگو با دكتر میوه اعلام شد

تكذیب كمبود دارو در مناطق سیل زده، ادامه ارائه خدمت در بیمارستان ها

تكذیب كمبود دارو در مناطق سیل زده، ادامه ارائه خدمت در بیمارستان ها

دكتر میوه: سرپرست مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در پاسخ به اظهاراتی در خصوص كمبود دارو و مشكلاتی در روند درمان سیل زدگان استان لرستان، اظهار داشت: دپوی دارو و ملزومات پزشكی در استان های درگیر سیل فراتر از نیاز استان بوده و هست و كمبود اقلام دارویی به هیچ حقیقت ندارد.


كیانوش جهانپور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه در مناطق سیل زده هیچ بیمارستانی از سرویس خارج نشده و همه بیمارستان ها در حال سرویس دهی هستند، اظهار داشت: ۲۴ استان درگیر سوژه سیل بودند و در همه این استان ها باز آگهی داشتیم.
وی با اشاره به اینكه در بعضی استان ها مانند گلستان، مازندران، كرمانشاه، لرستان و خوزستان شرایط ویژه و فوق العاده اعلام شد، اظهار نمود: با این وجود هیچ كدام از بیمارستان ها باوجود اینكه بخش هایی از آنها گرفتار آب گرفتگی شده بودند، اما از سرویس خارج نشدند.
سرپرست مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درباره برخی اظهارات در خصوص كمبود دارو در بعضی از مناطق سیل زده باز توضیح داد: محل نمایش دارو، تجهیزات و ملزومات پزشكی در بیمارستان ها است و اگر فردی‬ نیاز درمانی دارد قاعدتاً محل نمایش خدمت به وی، بیمارستان است و در مورد افرادی كه درگیر سیل هستند باز خدمات لازم توسط عوامل اورژانس و در محل نمایش می شود.
جهانپور با تاكید بر اینكه دپوی دارو و ملزومات در استان های درگیر سیل فراتر از نیاز استان بوده و هست و كمبود اقلام دارویی به هیچ حقیقت ندارد، اشاره كرد: عرضه دارو در محلی غیر از مراكز نمایش خدمات درمانی منطقی نیست و نمایش دارو در شرایط اورژانسی باز توسط كدهای اعزامی اورژانس و همین طور توسط پایگاه ها و تیم های سلامت كه در محل حضور دارند، انجام می شود.1398/01/14
22:47:12
5.0 / 5
4476
تگهای خبر: اورژانس , بهداشت , بیمار , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است