رییس سازمان اورژانس كشور خبر داد

ویزیت ۹۰۰ هزار تن در مناطق سیل زده و بستری ۱۵۰هزار تن توسط تیم های اورژانس و درمان

ویزیت ۹۰۰ هزار تن در مناطق سیل زده و بستری ۱۵۰هزار تن توسط تیم های اورژانس و درمان

به گزارش دكتر میوه رئیس سازمان اورژانس كشور اظهار داشت: ویزیت ۹۰۰ هزار نفر در مناطق سیل زده و بستری ۱۵۰ هزار نفر در بیمارستان ها مبین انجام خدمات جهادی تیم های عملیات ویژه اورژانس و درمان است.


به گزارش دكتر میوه به نقل از ایسنا، دكتر پیرحسین كولیوند با بیان این مطلب اضافه كرد: عدم وجود حتی یك بیماری واگیر حاكی از كنترل و نظارت در حوزه بهداشت و درمان است.
وی از دیگر اقدامات شبانه روزی تیم های ویژه اورژانس هوایی به اعزام ۲۵۰۰ نفر از افراد پرخطر كه ۵۰۰ نفر خانم های آبستن بودند، اشاره نمود.
رئیس سازمان اورژانس كشور، حضور و استقرار بیمارستان های سیار با تمام امكانات و رضایت مردم از خدمات سلامت را هم از دیگر خصوصیت های خدمت رسانی پرارزش اورژانس كشور در سیل اخیر برشمرد.
كولیوند همینطور اضافه كرد: عدم كمبود دارو و تجهیزات، ارسال دارو، شیر خشك و وسائل بهداشتی در تمام مناطق و حضور جهادی در كمپ ها و محل های اسكان اضطراری و تلاش شبانه روزی عزیزان اورژانس سبب شد كمترین مصدوم و تلفات را داشته باشد.
او در آخر اظهار داشت: اورژانس كشور با تمام توان در كنار مردم عزیز و سیل زده كشورمان است.
بنابر اعلام وبدا، رئیس سازمان اورژانس كشور همینطور در پیامی از خانواده های پرسنل اعزامی اورژانس كشور به مناطق سیل زده، به منظور عرضه خدمات بهداشتی و درمانی به هموطنان صدمه دیده، قدردانی كرد.
در پیام دكتر پیرحسین كولیوند آمده است: «نوروز امسال و آغاز فصل بهار با شرایط بد جوی و بروز سیل در اغلب نقاط كشور همراه شد كه باز در این ماجرا همكاران اورژانس از غافله خدمت عقب نماندند و با تمام وجود از لحظات اولیه در میدان حاضر شدند و مثل همیشه در بحران و بلا دوشادوش حادثه دیدگان خدمت ایثارگونه نمودند، بنابراین بر خود واجب می دانم، با عنایت به حمایت خانواده های تكنسین های اعزامی به مناطق سیل زده كه این فاصله و دوری یك ماهه را تحمل می كنند، كمال تقدیر و تشكر را دارم.
بی گمان، این ایثار و فداكاری شما عزیزان در تاریخ ثبت و ماندگار خواهد شد و سبب وجود بركات الهی در زندگی تان خواهد شد؛ چراكه خداوند در قرآن می فرماید: اگر جان كسی را نجات بخشید، گویی كل بشر را نجات داده ای.
و من الله التوفیق»1398/01/24
15:27:56
5.0 / 5
4689
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است