حضور ۸۰ سخنران خارجی در كنگره بین المللی هیپنوتیزم، اعلام آخرین مهلت ارسال مقاله

حضور ۸۰ سخنران خارجی در كنگره بین المللی هیپنوتیزم، اعلام آخرین مهلت ارسال مقاله

دكتر میوه: ششمین كنگره بین المللی هیپنوتیزم و نخستین كنگره آسیایی هیپنوتیزم، 23 تا 26 مهرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشكی مشهد برگزار می گردد و بیشتر از 80 سخنران خارجی در این كنگره حضور خواهند داشت.


به گزارش دكتر میوه به نقل از ایسنا، دكتر مهدی فتحی، دبیر علمی ششمین كنگره بین المللی هیپنوتیزم و اولین كنگره آسیایی هیپنوتیزم با اشاره به اینكه تا كنون حضور ۲۲ كشور جهان در این كنگره قطعی شده است، اظهار داشت: كشورهای چین، اندونزی، ژاپن، هند، ارمنستان و تركیه از آسیا، سوئد، سوئیس، بلژیك، آلمان، فرانسه، اتریش، لهستان، فنلاند و دانمارك از اروپا، اروگوئه و مكزیك از آمریكای مركزی و جنوبی و كشور آفریقای جنوبی از قاره آفریقا همچون شركت كنندگان در این كنگره هستند كه وزن و جایگاه علمی این مجمع بزرگ علمی و موقعیت ایران را در این دانش به خوبی نشان داده است.
فتحی اشاره كرد: تا كنون ۸۰ سخنران و ۱۶۰ میهمان خارجی، حضورشان قطعی شده و تعداد مقالات رسیده، همچنان رو به افزایش است و پیش بینی می شود تعداد مقالات از یكصد و پنجاه مقاله هم فراتر برود.
وی درباب برنامه های كنگره اظهار داشت: در این كنگره، سخنرانی، پنل و كارگاه های آموزشی خواهیم داشت كه به صورت عملی و توسط استادان خارجی دعوت شده به كنگره برگزار می شود.
رئیس انجمن هیپنوتیزم خراسان رضوی اشاره كرد: هیپنوتیزم، سیر تاریخی، هیپنوتیزم، نظریه ها و الگوها، نوروسایكوفیزیولوژی هیپنوتیزم، جامعه شناختی هیپنوتیزم، هیپنوتیزم پزشكی، بیهوشی و بی دردی هیپنوتیزمی، هیپنوتیزم روانشناختی، لطمه شناسی هیپنوتیزم، ادراك، شناخت و مدلهای طراحی مغز، هیپنوتیزم و تكنولوژی های تحریك مغز، فلسفه ذهن، نوروفیدبك، نوروساینس، سایكوسایبرنتیك، رویكردهای مهندسی در روانشناسی، هیپنوتیزم در ورزش و هیپنوتیزم دندانپزشكی از محورهای این كنگره به حساب می آید.
فتحی با اشاره به اینكه شركت كنندگان در كنگره آسیایی هیپنوتیزم، امتیاز بازآموزی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی دریافت خواهند كرد، اشاره كرد: با عنایت به جامعیت علمی این كنگره دانش آموختگان رشته های روانپزشكی، روانشناسی و مشاوره، طب مكمل از ۱۵.۵ امتیاز، پزشكان عمومی و متخصصین بیهوشی ۱۱ امتیاز و كارشناسان و كارشناسان ارشد و دكترای مامایی ۴.۵ امتیاز دریافت خواهند كرد.
برمبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی مشهد، دانشیار دانشگاه علوم پزشكی مشهد اشاره كرد: علاقه مندان تا ۱۵ خرداد ماه جاری می توانند نسبت به ارسال مقاله اقدام نمایند و گروه های هدف برای كسب امتیاز باز آموزی می توانند به نشانی Www.ircme.ir بازگشت كنند.1398/03/06
19:46:59
5.0 / 5
4172
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است