رئیس دانشكده علوم پزشكی آبادان:

دانشكده علوم پزشكی آبادان به شهرداری تذكر جدی داد

دانشكده علوم پزشكی آبادان به شهرداری تذكر جدی داد

به گزارش دكتر میوه رئیس دانشكده علوم پزشكی آبادان به شهرداری این شهرستان به خاطر كوتاهی در انجام وظایف تعیین شده در مبارزه با ویروس كرونا تذكر داد.به گزارش دكتر میوه به نقل از مهر، دكتر شكرالله سلمان زاده قبل از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار نمود: طی روزهای گذشته شاهد تشدید اقدامات برای مقابله با ویروس كرونا بودیم و مصوبات اخیر را برای اقدامات پیشگیرانه تعیین كردیم.
وی با تأیید اعلام وضعیت قرمز در منطقه تحت پوشش دانشكده علوم پزشكی آبادان تاكید كرد: مصرانه درخواست می نماییم كه شهروندان در شرایط كنونی تنها برای كارهای ضروری و با حداقل تردد به بیرون از خانه رجوع كنند و بدانند كه در این وضعیت در خانه ماندن بهترین درمان است.
دكتر سلمان زاده بیان نمود: در چنین شرایطی در حالیكه هشدارهای بهداشتی به صورت مستمر در حال انتشار می باشد، جای تأسف دارد كه مجموعه شهرداری آبادان نسبت به وظایف خود كوتاهی كرده و با عنایت به این كه مبحث سلامت عمومی در بین است به هیچ عنوان از این قصور به آسانی عبور نخواهیم كرد.
وی در همین خصوص اضافه كرد: اگر شهرداری آبادان نسبت به فعالیتهایی كه برای مقابله بر ویروس كرونا بر عهده دارد، اقدامی عاجل و سریع نكرد بنا به وظیفه ذاتی مجبور هستیم كه این كوتاهی را به مراجع قضائی اعلام نماییم.
رئیس دانشكده علوم پزشكی آبادان افزود: در شرایطی كه كادر بهداشت و درمان با همراهی گروه های مردمی و سازمان های مرتبط به صورت جدی و جهادی در حال خدمات رسانی بی وقفه و شبانه روزی هستند؛ انتظار می رود كه شهرداری آبادان حداقل در چنین شرایطی به وظایف خود به درستی عمل كند.

1398/12/26
21:12:27
5.0 / 5
3331
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خدمات , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است