رئیس علوم پزشكی اراك:

از مشاهده ماشین های عروس بغض كردم

از مشاهده ماشین های عروس بغض كردم

به گزارش دكتر میوه مركزی رئیس دانشگاه علوم پزشكی اراك با اشاره به شرایط نگران كننده كرونایی استان مركزی، اظهار داشت: با دیدن ماشین های عروس و كسانی كه همچنان در این شرایط مراسم عقد و عروسی خویش را به پا می كنند و با خیال راحت و بی اهمیت فقط به دنبال این هستند كه تنها یك شب را در این اوضاع خوش بگذرانند، بغض كردم.


سید محمد جمالیان در گفت و گوی ویژه خبری شبکه آفتاب، با اشاره به برگزاری مراسم های عروسی در شرایطی که هنوز بحران کرونا وجود دارد، اظهار نمود: متاسفانه فوت عده زیادی بر اثر کرونا در مراسم عقد و عروسی هنوز برای مردم عبرت نشده است و نگران این هستیم که که این شادی یک شبه مردم، در هفته های آینده به گریه های طولانی پشت درهای بیمارستان ها ختم شود.

وی ادامه داد: متاسفانه این خوش گذرانی ها و تجمعات بی مورد مردم سبب می شود در هفته های آینده پشت درهای بیمارستان مشغول گریه شوند که دیگر هیچ فایده ای هم ندارد. در مراسم عروسی که در گذشته برگزار شده بود متاسفانه شاهد این بودیم که برخی از فامیل های عروس و داماد فوت کردند و تعجب می کنم که چرا هنوز هم مردم با دیدن این شرایط عبرت نمی گیرند.

جمالیان اظهار داشت: در این روزهای کرونایی به دلیل سختی کار، موفق نشده ایم به مدت یک سال کارانه پزشک را پرداخت نماییم و هفت ماه هم هست که اضافه کار پرستارانی را که شب و روز مشغول کار هستند، نداده ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک در ادامه خاطرنشان کرد: در مدتی که تا حدودی در جهت مقابله با این بیماری به آرامش رسیده بودیم، خویش را برای پاییز آماده می کردیم که متاسفانه باردیگر در فصل گرما گرفتار این بحران شدیم. هم اکنون نمی توانیم برای این اوضاع چشم انداز خوبی متصور شویم و با قطعیت نمی توان اظهار داشت که در دوماه آینده یا زمان های دیگر، اوضاع رو به بهبودی می رود یا خیر.

وی با اشاره به اینکه به همه مراکز درمانی استان اعلام شده است که تا آخر فروردین ماه سال آینده در آمادگی کامل به سر ببرند، خطر نشان کرد: امیدواریم خداوند توان زیادی را به پرسنل ما بدهد که واقعا شبانه روز مشغول عرضه خدمات درمانی به مردم هستند و زحمت بسیار زیادی را متحمل می شوند. متاسفانه از طرفی کار کادر درمانی استان فرسایشی شده است و از سویی خود مردم هم آنچنان که باید مسائل بهداشتی را رعایت نمی کنند.

منبع:

1399/05/02
22:43:00
5.0 / 5
2146
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است