رئیس دانشگاه علوم پزشكی ایران خبر داد؛

عرضه خدمات تخصصی دندانپزشكی به بیماران خاص

عرضه خدمات تخصصی دندانپزشكی به بیماران خاص

به گزارش دكتر میوه رئیس دانشگاه علوم پزشكی ایران، افتتاح درمانگاه تخصصی دندانپزشكی در خیابان جمال زاده تهران را، در جهت خدمت به بیماران خاص دانست.


به گزارش دکتر میوه به نقل از مهر، روز سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹، درمانگاه تخصصی دندانپزشکی ایران در خیابان جمال زاده تهران با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران راه اندازی شد. جلیل کوهپایه زاده در آیین افتتاحیه درمانگاه تخصصی دندانپزشکی ایران، اظهار نمود: شاید مرسوم باشد، افتتاحیه ها در اعیاد صورت گیرد اما باور ما این است که افتتاح مراکز عرضه دهنده خدمات درمانی و بهداشتی در هر موقعیتی دیر است و باید کوشش کرد که این خدمات به سرعت در دسترس مردم قرار گیرد. وی ادامه داد: امیدوارم در روزهای پرارزش محرم از نگاه ایثارگرانه امام حسین (ع) و یارانش در راه عرضه خدمت با کیفیت به مردم بیشتر از پیش درس بگیریم. کوهپایه زاده با اشاره به اینکه از خصوصیت های درمانگاه تخصصی دندانپزشکی ایران عرضه خدمت به بیماران خاص است، اظهار داشت: برخی بیماران خاص در سطح شهر برای یک خدمت کوچک دندانپزشکی مشکل دارند و ما در دانشگاه علوم پزشکی ایران در جهت پاسخگویی اجتماعی خویش را موظف دانستیم به نیاز این بخش از جامعه پاسخ بدهیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران همینطور اظهار داشت: در ۶ ماه آینده ظرفیت مناسبی برای عرضه خدمات به مردم جنوب تهران در بیمارستان فیروزآبادی مهیا خواهیم کرد و این فرصت خوبی برای عرضه خدمات دندانپزشکی در یک بیمارستان جنرال و در منطقه ای است که از این جهت کمبود وجود دارد. مهدی مقتدایی معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران هم در حاشیه مراسم افتتاحیه اظهار داشت: پس از یک سال تلاش جدی همکاران و حمایت های رئیس دانشگاه ساختار دانشکده دندانپزشکی در پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران شکل گرفت و از امروز هم فعالیت درمانگاه تخصصی این دانشکده با ظرفیت ۳۶ یونیت آغاز می شود. وی با اشاره به اینکه مجوز پذیرش بیست دانشجوی انتقالی از مهر ماه سالجاری گرفته شده، اضافه کرد: یکی از مهم ترین اقدامات انجام شده در ماه های اخیر، آماده شدن ساختمان جمال زاده بود که بتواند بعنوان درمانگاه تخصصی دندانپزشکی فعالیت کند که این کار در مدت چهار ماه انجام شد. مقتدایی اظهار داشت: در درمانگاه تخصصی دندانپزشکی ایران علاوه بر مردم عادی، به بیماران خاص و در شرایط فعلی به بیماران کرونایی خدمات ویژه دندانپزشکی عرضه می شود. وی ادامه داد: در ۶ ماه گذشته از راه فراخوان به صورت حق التدریس و قراردادی بیشتر از ۲۰ نفر از دندانپزشکان بعنوان هیات علمی جذب شده اند که هم کار آموزشی و هم کار درمانی انجام می دهند. معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران در انتها از طریق اندازی کلینک تخصصی دندانپزشکی در بیمارستان فیروزآیادی اطلاع داد و اظهار داشت: با جابجایی خدمات فعلی بیمارستان فیروزآبادی به ساختمان جدید، ساختمان قبلی بعد از بازسازی جهت راه اندازی کلینیک دندانپزشکی با بیشتر از ۱۰۰ یونیت آماده می شود.

1399/06/12
08:18:04
5.0 / 5
1630
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است