توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) صورت گرفت؛

اعضای شبكه سازمان یافته ای از دلالان و سوداگران دارویی دستگیر شدند

اعضای شبكه سازمان یافته ای از دلالان و سوداگران دارویی دستگیر شدند

به گزارش دكتر میوه اعضای شبكه سازمان یافته ای از دلالان و سوداگران دارویی كه به صورت غیرقانونی و خارج از شبكه رسمی بهداشت و درمان، مبادرت به تهیه و فروش داروهای درمان كرونا می كردند، توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات شناسایی و دستگیر شدند.


به گزارش دکتر میوه به نقل از ایسنا، اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات در این حوزه به شرح زیر است:
«با اقدامات اطلاعاتی مستمر سربازان گمنام امام زمان(عج)، شبکه سازمان یافته ای از دلالان و سوداگران دارویی که به صورت غیرقانونی و خارج از شبکه رسمی بهداشت و درمان، مبادرت به تهیه و فروش داروهای مورد استفاده در دوره درمان کرونا می کردند، شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شدند.
عده ای از سوداگران و دلالان دارویی با هم دستی تعداد معدودی از پرسنل متخلف مراکز درمانی، داروهای مورد استفاده در درمان کرونا را که به صورت سهمیه ای در اختیار مراکز درمانی قرار می گرفت؛ با هدف کسب سود نامشروع خارج {می کردند} و با قیمت های گزاف به خانواده های بیماران به فروش می رساندند.
با عنایت به این که بعضی از اقلام دارویی، خارج از شبکه رسمی بهداشت و درمان کشور تهیه و توزیع شده است؛ احتمال تقلبی بودن آن بالا بوده و بدین منظور تایید سلامت داروها توسط نهادهای تخصصی ذی ربط در دست بررسی می باشد.
وزارت اطلاعات ضمن اخطار به کلیه سوداگران عرصه ی دارو و درمان و انتشار دهندگان اخبار جعلی و کذب در فضای مجازی با هدف تشویش اذهان عمومی، اعلام می دارد؛ با عنایت به همه گیری بحران کرونا و لزوم صیانت از بیماران و پرسنل خدوم حوزه بهداشت و درمان کشور، با هرگونه سودجویی و دلالی در این حوزه به شدت برخورد خواهد نمود.»1399/07/07
23:32:46
5.0 / 5
1688
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است