مدیرعامل سازمان بیمه سلامت مطرح كرد

ضرورت لحاظ مشوق در تعرفه خدمات الكترونیك سلامت

ضرورت لحاظ مشوق در تعرفه خدمات الكترونیك سلامت

به گزارش دكتر میوه مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: پیشنهاد ما این است كه در تعرفه خدمات الكترونیك هم مشوق هایی در نظر گرفته شود، چونكه این مورد هم به نفع خدمات دهنده و هم به نفع خدمات گیرنده و هم به نفع خریدار خدمات سلامت خواهد بود.


به گزارش دکتر میوه به نقل از ایسنا، دکتر محمد مهدی ناصحی در اولین نشست شورای هماهنگی سازمان های بیمه گر که با حضور مدیران عامل سازمان های بیمه سلامت، تأمین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح برگزار شد، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با همفکری و هماهنگی با سازمان های بیمه گر پایه، عملکرد بهتری داشته باشیم.
وی افزود: هماهنگی ها بین خود سازمان های بیمه گر و سایر دستگاه ها باید صورت گیرد. یکی از زیرساخت های مهم مورد نیاز در حوزه سلامت، اقدامات الکترونیک است. به هر حال، با وجود تمام محدودیت ها، این اقدامات در حوزه نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک انجام شده است.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اظهار نمود: در جلسه آینده شورای هماهنگی هم خرید راهبردی خدمات سلامت مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. ایجاد هماهنگی بین سازمان های بیمه گر پایه در زمینه اقدامات مشترک می تواند آثار خوبی داشته باشد.
منبع:

1399/08/26
14:42:59
5.0 / 5
1325
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , درمان , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است