سفارش های وزارت بهداشت برای خرید ایمن در شرایط كرونا

سفارش های وزارت بهداشت برای خرید ایمن در شرایط كرونا

به گزارش دکتر میوه سخنگوی وزارت بهداشت با تکیه بر اینکه بهتر است تا حد امکان به شکل اینترنتی خرید نماییم، پروتکل هایی که باید هنگام خرید رعایت شود را شرح داد.


به گزارش دکتر میوه به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری، اظهار داشت: مراکز خرید و فروشگاه ها از کانون های خطرزا در همه گیری کرونا هستند که رعایت نکات بهداشتی در این اماکن بسیار حائز اهمیت می باشد. ازاین رو سفارش می نماییم تا حد امکان به شکل مجازی خرید کنید.
وی ادامه داد: در صورت احتیاج به خرید حضوری به صورت جمعی به خرید نروید و ترجیحا ساعات خلوت را برای خرید انتخاب کنید. از حضور در فروشگاه های شلوغ و با سیستم تهویه هوای نامناسب خودداری کنید، حتما ماسک بزنید و نسبت به رعایت فاصله گذاری ۱.۵ تا ۲ متر اقدام کنید.
لاری تصریح کرد: از لمس غیرضروری نمونه اجناس پرهیز کنید و برای پرداخت پول از روش های مجازی و دستگاه کارتخوان استفاده کنید و از دست زدن به پله برقی در فروشگاه ها اکیدا خودداری کنید و در صورت استفاده از آسانسور برای فشار دادن دکمه های آن از دستمال کاغذی استفاده کنید و دستمال را در سطل زباله بیندازید. در طول فرآیند خرید از تماس دست با صورت، بینی و دهان خودداری کنید.
منبع:

1399/10/10
00:58:04
0.0 / 5
1146
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است