یك مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت:

سال سختی در پیش داریم

سال سختی در پیش داریم

به گزارش دکتر میوه یکی از مقامات ارشد سازمان جهانی بهداشت (WHO) اظهار داشت: با وجود آغاز توزیع واکسن کروناویروس شرایط سختی را در سال ۲۰۲۱ میلادی خواهیم داشت.


به گزارش دکتر میوه به نقل از ایسنا، "ماریا وان کرخوف" سرپرست فنی برنامه مقابله با کروناویروس سازمان جهانی بهداشت در اظهاراتی اظهار داشت: تصور می کنم سال سختی پیش رو خواهد بود و باید صبر و حوصله داشته باشیم و مسیر خویش را حفظ نماییم.
وی ادامه داد: ماههای اول سال دشوار خواهد بود چونکه در خیلی از کشورها مردم به سفارش های ماندن در خانه در تعطیلات سال نو توجه نداشته اند.
سرپرست فنی برنامه مقابله با کروناویروس سازمان جهانی بهداشت تصریح کرد: رفتار مردم در تعطیلات کریسمس و سال نو سه ماه نخست سال ۲۰۲۱ را سخت تر خواهد نمود و باعث افزایش انتقال بیماری، بستری شدن در بیمارستان و مرگ بیماران خواهد شد.
به قول وی، واکسن چاره سریع مقابله با کروناویروس نیست.
وی اظهار داشت: فکر می کنم روند توزیع واکسن ناامیدکننده و کند است. شش ماه نخست سال برای مردم دردناک خواهد بود چونکه آنان فقط به دنبال این هستند که کار واکسیناسیون صورت گیرد و ما نیاز داریم که مردم صبر داشته باشند تا این کار صورت گیرد.
وان کرخوف تصریح کرد که مردم هنوز هم باید از ماسک استفاده کنند، فاصله های اجتماعی را رعایت و از حضور در جمعیت هم اجتناب کنند.
وی اظهار داشت: در صورتی که بعضی از کشورها در آمریکا و اروپا شاهد افزایش موارد مبتلا شدن هستند در استرالیا، نیوزیلند و برخی دیگر از کشورهای آسیایی و آفریقایی شاهد کنترل انتشار ویروس هستیم. کشورهایی بوده اند که این ویروس را بدون واکسیناسیون به زانو در آورده اند.
به گزارش دکتر میوه به نقل از شبکه خبری سی ان ان، سرپرست فنی برنامه مقابله با کروناویروس سازمان جهانی بهداشت تصریح کرد: این کشورها در انجام تست کروناویروس، قرنطینه بیماران، شناسایی افرادی که با آنان در تماس بوده اند و تشویق افراد به دورکاری و خرید آنلاین موفق تر بوده اند.
منبع:

1399/10/15
13:44:52
0.0 / 5
911
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است