كشف ۳۰۰ هزار قلم داروی كرونا، دیابت، سقط جنین و در تهران

كشف ۳۰۰ هزار قلم داروی كرونا، دیابت، سقط جنین و در تهران

به گزارش دکتر میوه رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از کشف بیشتر از ۳۰۰ هزار قلم انواع داروهای غیر مجاز در ارتباط با کرونا، دیابت، سقط جنین، بیماری های نادر و... از دو باند اطلاع داد.


سرهنگ داوود معظمی گودرزی در گفتگو با ایسنا، در این باره اظهار داشت: خرید و فروش و معامله هر گونه دارو در فضای مجازی ممنوع بوده و نباید صورت گیرد. به تازگی هم همکاران من در تیم های رصد پلیس فتا از فعالیت دو باند که مبادرت به آگهی کردن و خرید و فروش دارو در فضای مجازی کردند با خبر شده و رسیدگی به مبحث را در دستور کار خود قرار دادند.
وی با اشاره به اینکه نتایج تحقیقات اولیه به مقام قضایی ارجاع شده و مجوز عملیات دریافت شد، اظهار داشت: ماموران پلیس فتا در دو عملیات جداگانه این دو باند را منهدم و چهار نفر را دستگیر کردند.
گودرزی با اشاره به اینکه در مجموع از این افراد ۳۰۰ هزار قلم انواع دارو همچون داروهای در رابطه با درمان کرونا، انسولین، سقط جنین، داروهای اعصاب و روان و... کشف و ضبط شد، اظهار داشت: عمده این داروها غیر مجاز بوده و تعداد زیادی از آنها تاریخ مصرف گذشته هم بودند.
وی با تکیه بر اینکه شهروندان دارو را نباید در فضای مجازی خریداری کنند، تصریح کرد: پلیس فتا با هر گونه خرید و فروش دارو و موارد در رابطه با آن در فضای مجازی برخورد خواهد نمود.1399/12/19
14:19:51
0.0 / 5
595
تگهای خبر: بیمار , بیماری , درمان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است