معاون سازمان بیمه سلامت خبر داد

تسویه مطالبات مراكز غیر دولتی و دانشگاهی تا اختتام آذر 99

تسویه مطالبات مراكز غیر دولتی و دانشگاهی تا اختتام آذر 99

دکتر میوه: معاون توسعه، مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت، از پرداخت و تسویه مطالبات مراکز غیردولتی و دانشگاهی تا اختتام آذر سال 99 آگاهی داد.


به گزارش دکتر میوه به نقل از ایسنا، حسین رنجبران درباب آخرین وضعیت پرداختی ها اظهار داشت: هم اکنون پرداختی ها به مراکز و موسسات دولتی و دانشگاهی تسویه تا اختتام مهرانجام شده است، ضمن اینکه مطالبات مراکز غیر دولتی، دانشگاهی در قالب بیمارستان ها تسویه تا اختتام آذرماه صورت گرفته است.
معاون توسعه، مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت، با اعلان اینکه تسویه مطالبات داروخانه ها نیز تا اختتام آذرماه انجام شده است اضافه کرد: پرداخت مطالبات سایر موارد هم تا اختتام آذرماه سال ۹۹ توسط بیمه سلامت انجام شده است، البته پرداختی ها برای دیالیز تا اختتام دی ماه و برای نظام ارجاع علی الحساب فروردین و اردیبهشت نیز پرداخت شده است.
وی اشاره کرد: پرداختی ها برای خسارت متفرقه نیز برمبنای اسناد ستاندن شده تا اول اردیبهشت سال جاری انجام شده است، در بحث پزشک خانواده شهری ۸۰ درصد علی الحساب لغایت تا اختتام اسفند و تسویه برای ۹ ماه سال ۹۹ صورت گرفته است.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، رنجبران گفت: همین طور پرداخت مطالبات برای پزشک خانواده روستایی۸۰ درصد علی الحساب لغایت اختتام اسفند و تسویه ۳ ماهه چهارم سال ۹۹ درحال انجام است، برای نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی نیز فروردین سال جاری پرداخت صورت گرفته است، خوشبختانه درباره نسخه پیچی الکترونیکی علی الحساب اردیبهشت هم برای پزشکان پرداخت شده است.
منبع:

1400/02/21
14:02:41
5.0 / 5
285
تگهای خبر: بیمار , پزشك , داروخانه , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است