مدیركل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت عنوان كرد

تحول روابط عمومی ها در ارتباط با دریافت كنندگان خدمات به واسطه فضای مجازی

تحول روابط عمومی ها در ارتباط با دریافت كنندگان خدمات به واسطه فضای مجازی

به گزارش دکتر میوه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت تصریح کرد: روابط عمومی های سازمان ها در سالهای اخیر به سمت و سوی تازه ای در حال حرکت هستند که میتوان از آن بعنوان تحولی در این حوزه یاد کرد. تحولی که به واسطه فضای مجازی منجر به ایجاد ارتباط مستقیم و گسترده با ذینفعان و دریافت کنندگان خدمات شده است.


به گزارش دکتر میوه به نقل از ایسنا، سید مهدی میرشاه ولد در یادداشتی به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی نوشت: تحول روابط عمومی ها مسیری ناگزیر در روزگار تحول رسانه ها به حساب می آید و این مسیر منجر به شفافیت بیشتر و ارتباط موثر با ذینفعان می شود. در نظام سلامت کشور و بخصوص در حوزه بیمه سلامت، یکی از مهم ترین اقدامات، اطلاع رسانی شفاف، بموقع و گسترده است تا بیمه شدگان بتوانند از آخرین تحولاتی که برای تسهیل امور بیمه شدگان انجام می شود، اطلاع پیدا کنند.
وی افزود: اقدامات موثر سازمان بیمه سلامت برای تسهیل امور در ارتباط با بیمه شدگان، وقتی در راه صحیح اطلاع رسانی قرار می گیرد، منجر به تعامل بیشتر با ذینفعان و عرضه دهندگان خدمات شده و همینطور بیمه شدگان هم می توانند بموقع از این تحولات آگاه شوند.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت بیان نمود: یکی دیگر از مواردی که باید توسط سازمان هایی مانند سازمان بیمه سلامت مورد توجه باشد، تحولات بین المللی در حوزه های بیمه های درمانی است. نگاه ویژه به اقدامات جهانی در زمینه بیمه های درمانی و عرضه این تحولات بین المللی به مدیران و تصمیم گیران می تواند در راه تصمیم سازی ها موثر باشد.
وی در این یادداشت اضافه کرد: در مجموع میتوان اظهار داشت که روابط عمومی های سازمان های دولتی و غیردولتی در سالهای اخیر به سمت و سوی تازه ای در حال حرکت هستند که میتوان از آن بعنوان تحولی در این حوزه یاد کرد. تحولی که به واسطه فضای مجازی منجر به ایجاد ارتباط مستقیم و گسترده با ذینفعان و دریافت کنندگان خدمات شده است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت نوشت: شیوع کرونا هم نشان داد که آن چه در جهان امروز بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد، ارتباطات گسترده و بموقع است. اتفاقی مهم که از مسیر رسانه ها و روابط عمومی ها می گذرد و در این راه نقش دانش و تجربه های بین المللی در اقدامات بموقع در نظام سلامت، اهمیت زیادی دارد.
بنابر اعلام پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت، میرشاه ولد بیان نمود: ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی به همکاران سازمان بیمه سلامت، این روز را به همه افرادی که در روابط عمومی های سازمان ها و وزارت خانه ها به صورت شبانه روزی فعالیت می نمایند، تبریک می گوییم و امیدواریم که مسیر سخت مبارزه با بیماری کووید ۱۹ به واسطه اطلاع رسانی مناسب و عرضه آموزش های بموقع، برای جامعه سهل تر شود.
منبع:

1400/02/28
13:55:36
5.0 / 5
189
تگهای خبر: آموزش , بیمار , بیماری , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است