معاون بهداشت وزارت بهداشت تاكید كرد

اهمیت بحث آموزش در حوزه بهداشت

اهمیت بحث آموزش در حوزه بهداشت

دکتر میوه: معاون بهداشت وزارت بهداشت براهمیت فراوان مبحث آموزش در حوزه بهداشت تاکید نمود.


به گزارش دکتر میوه به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر علیرضا رئیسی در جلسه تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر آموزش و ارتقاء سلامت وزارت بهداشت اضافه کرد: در حوزه مبارزه با بیماریهای واگیر و غیرواگیر ارتقاء آموزش نقش کلیدی دارد و با بکارگیری آموزش صحیح، به روز و کارآمد خواهیم توانست از مبتلاشدن و به تبع آن خسارات ناشی از این بیماریها جلوگیری کرد.
معاون بهداشت وزارت بهداشت بر بکارگیری ایده های نو در بحث آموزش اصرار کرد و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های برون بخشی و مراکز معتبر علمی کشور یکی از راهکارهای مناسب برای پیشرفت بخش آموزش بهداشت است.
وی ضمن اشاره به نقش آموزش در دوران همه گیری کرونا اضافه کرد: در 15 ماه گذشته کارشناسان آموزش بهداشت در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور کوشش های قابل توجه ای داشتند که می بایست ضمن پشتیبانی از این اقدامات برنامه های مدونی برای آینده تدوین کرد.
رئیسی توجه به عوامل اجتماعی در راه ارتقاء سلامت را با اهمیت خواند و گفت: همکاری با صاحب نظران این حوزه در مراکز علمی و دانشگاه های کشور یکی از برنامه های دفتر آموزش و ارتقاء سلامت در آینده خواهد بود.
معاون بهداشت وزارت بهداشت در آخر ضمن تقدیر از زحمات دکتر غلامحسین ویسی مشاور برنامه ریزی معاون بهداشت در مدیریت این دفتر در بیش از یک سال گذشته، دکتر فرشید رضائی را بعنوان سرپرست دفتر آموزش و ارتقاء سلامت منصوب نمود.
منبع:

1400/03/03
10:16:22
5.0 / 5
368
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است