در گفت وگو با دكتر میوه اعلام شد

آخر ثبت نام انتخابات نظام پزشكی امروز

آخر ثبت نام انتخابات نظام پزشكی امروز

به گزارش دکتر میوه رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی تهران توضیحاتی پیرامون شیوه برگزاری و جزئیات هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی ارائه نمود.


دکتر جلیل کوهپایه زاده در گفتگو با ایسنا، درباره انتخابات نظام پزشکی استان تهران، اظهار داشت: ثبت نام انتخابات سال جاری نظام پزشکی از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه شروع شده است و تا تاریخ ۵ خرداد ماه ادامه دارد. در ۱۲ شهرستان تابع استان تهران و خود شهر تهران یعنی جمعا ۱۳ شعبه کار را آغاز کردیم.
وی ادامه داد: پیش از این هم هیات اجرایی با حضور حدود ۵۰ نفر تشکیل شد و این افراد ۲۰ نفر اصلی و ۵ نفر علی البدل را انتخاب کردند و به این صورت هیات اجرایی شهر تهران انتخاب گردید. در شهرستان ها هم هر کدام ۵ عضو اصلی و ۲ عضو علی البدل دارند و به این منوال کار ثبت نام ها شروع شد.
ایشان در ادامه تصریح کرد: ارزیابی کلیه مدارک ثبت نام کنندگان از ششم تا نوزدهم خرداد ماه صورت می گیرد و بعد از آن هم فرصتی برای اعلام و رسیدگی به اعتراضات قائل می شویم. بر مبنای پروتکل پیش می رویم و بعید می دانم احتیاج به فرصت مجدد برای ثبت نام وجود داشته باشد. ۲۵ تیرماه هم زمان برگزاری انتخابات سازمان نظام پزشکی است.
وی درباره تعداد کسانی که مبادرت به ثبت نام کرده اند، اظهار نمود: به صورت روزانه روند ادامه دارد اما مستحضر هستید معمولا در ایام پایانی تعداد ثبت نام کنندگان بیشتر می شود. ازاین رو باید منتظر بمانیم تا در روز آخر (امروز) تعداد نهایی را اعلام نماییم اما تابحال در سطح شهر تهران بیشتر از ۲۰۰ نفر ثبت نام نکردند.
رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی تهران تصریح کرد: برگزاری انتخابات کاملا به شکل کاغذی خواهد بود و با عنایت به این که در بعضی نقاط شاید امکان رای دهی الکترونیک نباشد ازاین رو بر مبنای اعلام ستاد ملی انتخابات در معاونت درمان وزارت بهداشت روند انتخابات کاغذی خواهد بود.
وی درباره زمان تبلیغات داوطلبان، بیان نمود: داوطلبان تا ۲۳ تیرماه مجاز به تبلیغات هستند.
منبع:

1400/03/05
11:32:46
5.0 / 5
599
تگهای خبر: ارزیابی , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است