حمایت موسسه نیماد از آثار حوزه سلامت جشنواره بازی جدی سال1400

حمایت موسسه نیماد از آثار حوزه سلامت جشنواره بازی جدی سال1400

دکتر میوه: مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) بعنوان یکی از حامیان جایزه بازی های جدی یک هزار و چهارصد (SeGaP2021) به برگزیدگان این بخش تا سقف بیست میلیون تومان جایزه اهدا می کند.به گزارش دکتر میوه به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) بعنوان یکی از حامیان جایزه بازی های جدی 1400 (SeGaP2021) و به نمایندگی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پشتیبانی از آثار ارسالی مرتبط به حوزه سلامت در بخش جشنواره، به برگزیدگان این بخش تا سقف 20 میلیون تومان جایزه اهدا می کند.
پنجمین دوره جایزه بازی های جدی با انتشار فراخوان خود بطور رسمی فعالیت را شروع کرد تا تکلیف این ماراتن بزرگ و شناخته شده صنعت بازی ایران در زمینه بازی های جدی در آذرماه 1400 با معرفی بالاترین هایش به سرانجام برسد. اما یکی از دستاوردهای مهم این رویداد مهم طی چهار دوره گذشته ایجاد شبکه بزرگ و ارزشمندی از حامیان دولتی و خصوصی است که در آن نهادهای همکار با بهره گیری از ظرفیت بازی های جدی بعنوان ابزاری جدید در امتداد حل مسائل خود اقدام می کنند، موسسه نیماد که بعنوان نخستین حامی رویداد بازی های جدی از سال 1397 همکاری خودرا با بنیاد آغاز نموده است، امسال نیز بعنوان یکی از با اهمیت ترین حامیان با این رویداد هم راه است تا باتوجه به مسئله محور بودن بازی های جدی و در امتداد دغدغه ها و اولویت های مربوطه بتواند گامی مهم در جهت حل این موضوعات مهم خود بردارد.
مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) یک نهاد دولتی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که بعنوان یکی از حامیان کلیدی جایزه بازی های جدی، مشارکت و همکاری خودرا با این رویداد از دومین دوره آن آغاز نموده است. موسسه نیماد امسال نیز به بازی های منتخب حوزه سلامت در جشنواره بازی جدی سال مشروط به داشتن تحقیقات و مطالعات اثربخشی تا سقف 200 میلیون ریال جایزه نقدی اهداء خواهدنمود.
گفتنی است جایزه بازی های جدی که هرسال توسط بنیاد برگزار می گردد در این دوره نیز همچون سال قبل با نگاهی کلانتر نسبت به سرگرمیهای هدفمند و با جذب شبکه ای گسترده از حامیان و همکاران، علاوه بر بازی های دیجیتال، حامی سایر سرگرمی های جدی همچون اتاق فرار، بازی های رومیزی یا شبیه سازها هم خواهد بود. این رویداد امسال هم در سه بخش اصلی خود یعنی جشنواره، هکاتون و سمپوزیوم انجام می شود.
اگر هنوز فراخوان جایزه بازی های جدی 1400 و شرایط شرکت در آنرا ندیده اید، اینجا کلیک کنید تا بطور کامل در جریان جزییات ماجرا قرار گیرید.


منبع:

1400/04/19
19:01:48
5.0 / 5
110
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است