سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران:

۴هزار نفر در طرح همیاران بیمه سلامت ثبت نام كردند

۴هزار نفر در طرح همیاران بیمه سلامت ثبت نام كردند

دكتر میوه: سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه ایران از ثبت نام ۴ هزار نفر در طرح همیاران بیمه سلامت در كشور اطلاع داد.به گزارش دكتر میوه به نقل از مهر، مهندس محمد هاشمی، اظهار داشت: از آنجائیكه بین میزان مشاركت اجتماعی افراد یك جامعه در تحقق زندگی بهتر و توسعه جامعه رابطه معناداری وجود دارد، فعالیتهای مشاركتی و بسیج نیروهای سازمان یافته مردمی علاوه بر اینكه موجبات توانمندی افراد جامعه را فراهم می آورد؛ تقویت ساختارهای اجتماعی رشد و توسعه پایدار جامعه را هم باعث می گردد.
وی در مورد اجرای طرح همیاران بیمه سلامت بعنوان یكی از برنامه های عملیاتی تدوین شده دفتر تدوین استانداردها و توسعه خدمات بیمه ای خاطرنشان كرد: دستورالعمل اجرای این برنامه در سازمان تصویب و جهت اجرا به تمامی ادارات كل بیمه سلامت استان ها ابلاغ گردید.
هاشمی در ادامه سخنانش گریزی هم به تشریح وظایف همیاران بیمه سلامت زد و اظهار داشت: همیاران سلامت به صورت داوطلبانه و افتخاری در جهت اجرای پایش شهروندی، آموزش و اطلاع رسانی به بیمه شدگان صندوق روستایی با سازمان بیمه سلامت همكاری می كنند.
وی ادامه داد: در واقع این افراد زمان و مهارت های خویش را برای خدمت به مردم به كار بسته اند و با شركت در كلاس های آموزشی، آموزه های لازم را فرا گرفته و آن را به مردم منتقل می كنند.
هاشمی اهداف این طرح را افزایش رضایت بیمه شدگان از كیفیت خدمات درمانی مورد نیاز، افزایش رضایتمندی اعضای تیم سلامت، كاهش درخواست های غیر منطقی بیماران، كاهش هزینه های درمانی سطح ۲ و ۳ سازمان بیمه سلامت ایران، تقویت اعتماد به نفس و حس مسئولیت مردم در برابر اموال عمومی متعلق به خود و صیانت از حقوق بیمه شدگان عنوان نمود.
سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران اظهار داشت: تابحال ۴ هزار نفر در كشور در طرح همیاران بیمه سلامت ثبت نام كرده اند.

1397/01/09
11:17:33
5.0 / 5
4412
تگهای خبر: خدمات , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است