تا ۳ ماه آینده؛

بیمارستان های خوزستان خدمت بدون دفترچه درمانی را آغاز می كنند

بیمارستان های خوزستان خدمت بدون دفترچه درمانی را آغاز می كنند

دكتر میوه: اهواز - مدیرعامل بیمه سلامت اظهار داشت: تا سه ماه آینده همه بیمارستان های دولتی به سامانه عرضه خدمت بدون دفترچه درمانی مجهز می شوند.به گزارش دكتر میوه به نقل از مهر، طاهر موهبتی در مراسم راه اندازی سامانه استحقاق سنجی بیمارستان رازی اهواز اظهار نمود: از اینكه دانشگاه علوم پزشكی اهواز به بحث استحقاق سنجی هم كمك كرده تقدیر و تشكر می كنم. مقوله سلامت یكی از مهمترین رویكرد حكومت ها است؛ صحت و سلامتی و همینطور امنیت از مقوله هایی هستند كه گاهی قابل درك نیست و نعمتی است كه تا زمانی از دست نرود قدر آن را نمی دانند. متأسفانه گاها تا مبتلای به آن مشكل نشویم خیلی متوجه سلامتی نخواهیم بود؛ باید قدردان سلامتی خود پیش از مبتلا شدن به بیماری باشیم.
وی اضافه كرد: ما باید به فكر گشایش امور مردم باشیم و گره از كار مردم بگشاییم؛ رضایت قلبی انسان وقتی محقق می گردد كه خداوند رضایت خویش را در گروی رضاست خلق الله می داند و به میزان این گره گشایی برای ما حسنه تولید می گردد و چه حوزه ای برای خدمت به مردم زیباتر از حوزه سلامت. این پروژه كه امروز در حوزه سازمان الكترونیك رخ داده یكی از رویكردهای در باب مشتری مداری و احترام به بیمار و رجوع كنندگان است.
موهبتی بیان كرد: مهمترین پایگاه جمعیتی برای سازمان الكترونیك در حوزه سلامت، ساماندهی بیمه شدگان است كه باید در ۶ ماه اول سال صورت گیرد و حذف دفترچه یكی از رویكردهای این ساماندهی است. امیدوارم با راه اندازی سامانه استحقاق سنجی كه مرحله اول آن حذف دفترچه در استان است و این سامانه به صورت آزمایشی در هفت بیمارستان دانشگاه علوم پزشكی اهواز و سه بیمارستان در دزفول و چهار بیمارستان در آبادان به راه افتاده است.
مدیرعامل بیمه سلامت كشور خاطرنشان كرد: خوزستان چهارمین استانی است كه به صورت آزمایشی این طرح در آن اجرا می گردد و برنامه ریزی می نماییم تا سه ماه آینده همه بیمارستان های دولتی استان را تحت پوشش قرار دهیم. امیدوارم روزی شاهد استقرار سازمان الكترونیك در همه خدمات بخش سلامت كشور باشیم. خط قرمز ما در همه خدمات این است كه به رضایت مردم خدشه ای وارد نشود ولی معنا و مفهومش این نیست كه برای جلب رضایت مدیریت هزینه نكنیم.
موهتبی بیان كرد: حق خوزستان خیلی بیشتر از این ها است؛ خوزستان صحنه ای از رشادت و عظمت هر ایرانی و اسلام در دوران دفاع مقدس بود. فارغ از نقشی كه در تأمین منابع مالی كشور و خاطره بهترین دوران و ارزش های حاكم بر كشور را دارد و امیدوارم پاسداشت این ارزش ها باشیم تا شرمنده مردم نشویم.


1397/02/05
19:37:14
5.0 / 5
4388
تگهای خبر: آزمایش , بیمار , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است