دبیر علمی سومین كنگره بین المللی و سیزدهمین همایش سالانه كلینیكال آنكولوژی ایران مطرح كرد

ایمنوتراپی انقلابی در درمان سرطان

ایمنوتراپی انقلابی در درمان سرطان

دكتر میوه: دبیر علمی سومین كنگره بین المللی و سیزدهمین همایش سالانه كلینیكال آنكولوژی ایران با اشاره به اینكه ایمنوتراپی بعنوان انقلابی در درمان سرطان در این همایش مورد بحث و گفت وگو قرار می گیرد، اظهار داشت: درمان سرطان در كشور بر مبنای راهنماهای بالینی صورت خواهد گرفت.


به گزارش دكتر میوه به نقل از ایسنا، دكتر پیام آزاده در آستانه برگزاری سومین كنگره بین المللی و سیزدهمین همایش سالانه كلینیكال آنكولوژی ایران با اشاره به اینكه وضعیت درمان سرطان در گذشته به صورتی بود كه سلیقه ای عمل می شد، اظهار داشت: همه كشورهای توسعه یافته راهنمای بالینی درمان سرطان دارند و در ایران این اقدام شروع شده و پزشكان، بیمه ها و... تابع این راهنما خواهند بود.
عضو كمیته رادیوتراپی كشور اعلام نمود: اكنون تولید داروهای ضدسرطان در ایران در حوزه های شیمی درمانی، هورمون درمانی و هدفمند موفقیت بسیار بزرگی داشته كه نتایج بسیار مطلوبی را به همراه خواهد داشت.
آزاده عنوان كرد: در كشور ما سالانه كنفرانس های زیادی در حوزه های مختلف همچون سرطان برگزار می شود، در حالیكه در خیلی از كشورها این چنین نیست و امسال ما تصمیم گرفتیم كه كنفرانسی را با تغییرات جدید برگزار نماییم و موضوعات اصلی را در آن مطرح نماییم.
وی اعلام نمود: از اساتید داخل و خارج كشور در این كنگره دعوت شده است تا در ارتباط با سرطان های شایع مباحثی داشته باشند و بر همین مبنا در ایران كارگروهی تشكیل و تغییرات رخ داده مورد بحث و گفت وگو قرار می گیرد.
بنابر اعلام روابط عمومی انجمن رادیوتراپی آنكولوژی ایران، وی اضافه كرد: ایمنوتراپی انقلابی در درمان سرطان است كه یكی از محورهای سومین كنگره بین المللی و سیزدهمین همایش سالانه كلینیكال آنكولوژی ایران است.
آزاده اظهار داشت: سرطان های شایع كشور همچون پستان، گوارش و ریه در كنگره مورد بحث قرار می گیرند. همینطور در درمان سرطان ریه تغییرات زیادی حاصل شده كه این مورد هم مورد بحث قرار می گیرد.
این دانشیار دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی اظهار داشت: تم این كنفرانس هم متفاوت از قبل بوده و راجع به مسائل پزشكی قانونی در سرطان، ژنتیك، موضوعات خانوادگی و ارثی سرطان بحث و گفت وگوهایی مطرح خواهد شد.
سومین كنگره بین المللی و سیزدهمین همایش سالانه كلینیكال آنكولوژی ایران ۲۸ تا ۳۰ آذر در هتل المپیك برگزار می گردد.1397/04/02
21:58:56
5.0 / 5
5152
تگهای خبر: پزشك , دانش , درمان , سرطان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است