درخواست WHO برای گسترش مراكز اداری و تجاری عاری از دود سیگار

درخواست WHO برای گسترش مراكز اداری و تجاری عاری از دود سیگار

دكتر میوه: سازمان بهداشت جهانی (WHO) از تمامی مراكز اداری و تجاری در منطقه غرب اقیانوس آرام درخواست نمود محیط هایی عاری از دود سیگار تولید كنند.به گزارش دكتر میوه به نقل از ایسنا، سازمان بهداشت جهانی از تمامی مراكز اداری و تجاری در منطقه غرب اقیانوس آرام درخواست نمود تا به كمپین "انقلاب عاری از دود سیگار" بپیوندند و محیط های عاری از دود مواد دخانی تولید كنند تا افراد از قرار گرفتن در معرض دود سیگار در امان بمانند.

بنابر اعلام كارشناسان این سازمان، محیط های كاری عاری از دود سیگار امتیاز نیست بلكه استاندارد جهانی بشمار می رود. همینطور این كمپین بر اهمیت حفظ سلامت كارمندان و تعهد بر تولید محیط های كاری عاری از دود سیگار تاكید دارد.

هر ساله حدود هفت میلیون نفر در سراسر جهان بر اثر مواد دخانی جان خویش را از دست می دهند كه ۸۹۰ هزار نفر از آنان از افرادی هستند كه تنها در معرض دود سیگار قرار دارند. در منطقه غرب اقیانوس آرام هم هر دقیقه سه تن بر اثر مواد دخانی جان خویش را از دست می دهند كه این مرگ و میرها با اعمال قانون تولید محیط های عاری از دود سیگار قابل پیشگیری است.

به گزارش ژاپن تودی، استعمال سیگار در محیط های كاری هزینه های بهره برداری را افزایش داده و با تاثیرگذاری منفی بر سلامت كارمندان بهره وری آنان را می كاهد.
1397/05/13
13:21:52
5.0 / 5
5416
تگهای خبر: بهداشت , تولید , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است