مركز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی اعلام كرد

اثربخشی ضدتب استامینوفن و ایبوپروفن، پربازدیدترین مقاله فارسی SID

اثربخشی ضدتب استامینوفن و ایبوپروفن، پربازدیدترین مقاله فارسی SID

دكتر میوه: از ابتدای سال تا كنون، از بین بیش از یك میلیون و ۲۰۰ مقاله علمی نمایه شده در بانك نشریات علمی فارسی و انگلیسی، مقاله اثربخشی ضد تب استامینوفن و ایبوپروفن در كودكان 6 ماهه تا 10 ساله با ۳۲ هزار و ۲۰۴ بار بازدید بعنوان پر بازدیدترین مقاله برتر فارسی مشخص شد.


به گزارش دكتر میوه به نقل از ایسنا، مركز اطلاعات علمی(SID) به منظور ارج نهادن به تلاش محققان ایرانی، پربازدیدترین مقالات در میان مقالات نمایه شده در بانك های نشریات علمی فارسی و انگلیسی، مجامع علمی فارسی و انگلیسی و طرح های پژوهشی را مشخص و معرفی نمود.
مقاله (COMPARISON OF FATTY ACIDS، MINERAL ELEMENTS OF 17 IRANIAN SHALLOT LANDRACES (ALLIUM HIRTIFOLIUM BOISS با ۲ هزار و ۹۱۵ بار بازدید بعنوان پر بازدیدترین مقاله برتر انگلیسی مشخص شد.

همینطور از بین ۱۵۰ هزار مقاله نمایه شده در بانك مجامع علمی، مقاله ادبیات بومی و بررسی های زبانی (ارائه شده به صورت پوستر) در همایش ملی بررسی سیر تحول ادبیات بومی لرستان (كله باد) با ۱۱ هزار و ۸۲ بار بازدید و مقاله STEADY STATE SIMULATION OF HYDROCYCLONE IN EXCEL SPREADSHEET عرضه شده در سمینار PROCEEDING OF IRANIAN MINING ENGINEERING CONFERENCE (كنفرانس مهندسی معدن ایران ) با ۱۷۸ بار بازدید بعنوان پربازدیدترین مقالات مجامع علمی فارسی و انگلیسی مشخص و معرفی گشتند.

برپایه این گزارش، طرح مقایسه میزان حاملگی در دو گروه با میوم اینترامورال كمتر از ۶cm و گروه بدون میوم در سیكل های ART در پژوهشگاه رویان در سال ۱۳۸۰- ۱۳۷۹ از بین ۱۰ هزار طرح پژوهشی، با ۴هزار و ۶۴ بازدید بعنوان پربازدیدترین طرح پژوهشی پایگاه اطلاعات علمی انتخاب و ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی مركز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، معیار اصلی سنجش و انتخاب برترین های پایگاه اطلاعات علمی، میزان بازدید مقالات از جانب مخاطبان این پایگاه است.1397/07/11
19:44:08
5.0 / 5
4987
تگهای خبر: پژوهش , حاملگی , دانش , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است