آخر موج مسمومیت با مشروبات الكلی در البرز

آخر موج مسمومیت با مشروبات الكلی در البرز

دكتر میوه: رئیس بیمارستان شهید رجایی كرج با اشاره به اینكه مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الكلی در دو موج شهریور و مهر رخ داد اظهار داشت: در این مدت مجموعاً 320 نفر به بیمارستان شهید رجایی رجوع كردند كه متأسفانه 15 نفر از این افراد جان خویش را از دست دادند.


دكتر مرتضی غوغایی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اضافه كرد: مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الكلی در البرز در دو موج شهریور و مهرماه خویش را نشان داد.
غوغایی اضافه كرد: در این مدت حدود 320 نفر به بیمارستان شهید رجایی كرج رجوع كردند كه متأسفانه 15 نفر از این افراد جان خویش را از دست دادند.
وی افزود: طی روزهای اخیر كسی به علت مصرف مشروبات مسموم و تحت تأثیر موج دوم به بیمارستان رجوع نكرده و می توان اظهار داشت كه موج مسمومیت ناشی از مصرف در البرز به آخر رسیده است.
رئیس بیمارستان شهید رجایی كرج در مورد اینكه برخی بیماران نگران تبعات قانونی مصرف مشروبات الكلی بودند اظهار داشت: این استرس در بین برخی وجود داشت و حتی برخی با حضور در حیاط بیمارستان منتظر بودند در صورت بدحال شدن به اورژانس رجوع كنند، بنابراین بهتر بود با حساسیت كمتری نسبت به این مورد برخورد صورت بگیرد.
وی، علت بروز چنین مشكلاتی را ناآگاهی افراد تولید كننده و یا سودجویی برخی عنوان نمود و اظهار داشت: مصرف مشروبات الكلی در بلندمدت به بدن صدمه وارد می نماید ولی در چنین مواردی به دلیل همین ناآگاهی و یا سودجویی ها می تواند منجر به مرگ و یا صدمه های غیرقابل جبران شود.
طبق اعلام اورژانس، در این مدت مجموعاً 366 نفر بر اثر مصرف مشروبات الكلی در البرز مسموم شدند كه 25 نفر این افراد جان خویش را از دست دادند و 48 نفر هم دچار نابینایی و كم بینایی شدند.1397/07/22
19:49:36
5.0 / 5
4874
تگهای خبر: اورژانس , بیمار , تولید , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است