توسط گروه كوبل انجام شد؛

افتتاح خانه بهداشت در مناطق زلزله زده كرمانشاه

افتتاح خانه بهداشت در مناطق زلزله زده كرمانشاه

به گزارش دكتر میوه رئیس هیات مدیره گروه كوبل و مدیران این گروه با حضور در استان كرمانشاه ضمن افتتاح ۲ خانه بهداشت در روستاهای گراوه و شیرین آب از پروژه در حال ساخت پایگاه سلامت سرپل ذهاب بازدید نمودند.به گزارش دكتر میوه به نقل از مهر؛ دو خانه بهداشت به همت گروه كوبل با حضور غفار برارجانیان رئیس هیات مدیره كوبل دارو، سیدعلی مهدیان مدیرعامل شركت آدوراطب و مرادعلی تاتار فرماندار شهرستان قصرشیرین و تعدادی از مسؤلان دانشگاه علوم پزشكی و خیرین این استان افتتاح و به بهره برداری رسید. ۱۳ مهرماه مدیران گروه كوبل، فرماندار شهرستان قصرشیرین، تعدادی از مسؤلان استان كرمانشاه و خیرین این منطقه با حضور در شهرستان سرپل ذهاب از پروژه در حال ساخت پایگاه سلامت این شهر بازدید نمود. برارجانیان در این بازدید، از روند كار و سرعت اجرا ابراز رضایت كرد و تصریح كرد: پایگاه سلامت شهری در سرپل ذهاب سبب خدمات رسانی بهتر به مردم خواهد شد ازاین رو امیدوار هستم بزودی شاهد افتتاح این پروژه باشیم. گفتنی است عملیات اجرایی پایگاه سلامت شهری منطقه ۳ شهرستان سرپل ذهاب در سال ۱۳۹۶، توسط داروسازی دكتر عبیدی شروع شده است و بر مبنای روند كار، این مركز در آذرماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
در دومین برنامه گروه كوبل، خانه بهداشت روستاهای گراوه تازه آباد شهرستان گیلانغرب كه توسط كوبل دارو تامین اعتبار شده بود راه اندازی شد. غفار برارجانیان در آیین افتتاح خانه بهداشت روستای گراوه تازه آباد تصریح كرد: این خانه بهداشت روستایی با هدف نوسازی و ایجاد محیطی با امكانات بهتر پزشكی توسط كوبل دارو افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته است. وی به كمك رسانی گروه كوبل در زمان زلزله كرمانشاه اشاره نمود و اظهار داشت: در همان روزهای نخست زلزله، گروه كوبل با ارسال محموله دارو و همینطور وسائل مورد نیاز اولیه به كمك مردم حادثه دیده شتافت. برارجانیان ضمن قدردانی از زحمات بهورزان این خانه بهداشت، تصریح كرد: بهورز یك شغل مقدس به حساب می آید كه با ورود به روستاها و تلاش خستگی ناپذیر، سطح بهداشت و سلامت جامعه را ارتقا می بخشند. افتتاح خانه بهداشت روستای شیرین آب یكی دیگر از برنامه های سلامت محور گروه كوبل در ۱۳ مهرماه بود. این مركز با مساحت ۹۵ متر مربع بیشتر از ۲۷۰ نفر و ۴ روستا ی اقماری را تحت پوشش قرار می دهد این خانه بهداشت توسط شركت ادورا طب تامین اعتبار شده و به مرحله افتتاح و خدمات رسانی رسیده است. غفار برارجانیان ضمن ابراز خرسندی نسبت به افتتاح خانه بهداشت روستای شیرین آب تصریح كرد: بدون شك امروز، یكی از بهترین روزهای زندگی ام رقم خورد چون شاهد ابراز رضایت و شادمانی مردم نسبت به افتتاح این مركز بودم.
وی با اشاره به اینكه كوبل یك گروه دارویی و سلامت محور به حساب می آید، اظهار داشت: رسالت گروه كوبل تامین داروهای استراتژیك و اساسی برای مردم كشور است كه در این راه پرفراز و نشیب همواره در كنار مردم بوده و سلامت جامعه و بیماران را هدف خود قرار داده است. برارجانیان در ادامه به خدمات داروسازی دكترعبیدی با سابقه ای بیشتر از ۷۰ سال اشاره نمود و اضافه كرد: داروسازی دكتر عبیدی با بیشتر از ۱۱۰۰ نفر پرسنل، ساخت داروهای اساسی و استراتژیك را در داخل ایران بر عهده دارد و دائما در حال افزایش تولیدات جدید است.
ایشان با اشاره به توزیع محصولات دارویی توسط شركت آدورا طب در سراسر ایران تصریح كرد: آدورا طب یكی از بزرگ ترین شركت های خصوصی پخش دارو در سطح كشور است. وی با تاكید بر اینكه گروه كوبل در لرستان و خوزستان هم پروژه های از قبیل ساخت خانه بهداشت در دست اقدام دارد، خاطرنشان كرد: گروه كوبل، بر مبنای فرمایش مقام معظم رهبری نسبت به عرضه خدمت به مردم، در بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله در كنار مردم قرار دارد. گروه كوبل با آغاز به كار دو خانه بهداشت در تاریخ كرمانشاه به ثبت رسید مرادعلی تاتار فرماندار شهرستان قصرشیرین هم با تمجید از خدمات گروه كوبل در مناطق زلزله زده تصریح كرد: در همان روزهای نخست زلزله، مدیران گروه كوبل بدون هیچ چشمداشتی، كمك های دارویی و بهداشتی خویش را به منطقه ارسال كردند.
تاتار با اشاره به اینكه افتتاح خانه بهداشت در روستاهای گراوه و شیرین آب توسط شركت كوبل دارو و آدورا طب و داروسازی دكتر عبیدی در تاریخ كرمانشاه ثبت خواهد شد، اظهار داشت: مردم استان به خصوص شهرستان قصرشیرین همواره قدردان كمك های گروه كوبل خواهند بود، افتتاح خانه بهداشت در روستای شیرین آب كار بزرگی است كه می تواند سبب كاهش محرومیت این منطقه شود. روز بزرگ برای گروه كوبل سید علی مهدیان مدیر عامل شركت آدورا طب هم در مراسم افتتاح خانه بهداشت روستای شیرین آب، تصریح كرد: امروز یك روز بزرگ برای گروه كوبل است چون شاهد رضایت و شادمانی مردم از خدمات شركت كوبل دارو، ادورا طب و داروسازی دكتر عبیدی بودیم. وی ضمن برشمردن اقدامات گروه كوبل در روزهای زلزله كرمانشاه، تصریح كرد: یكی از رسالت های اصلی كه گروه كوبل بر عهده دارد پرداختن به وضعیت مردم در حوادثی مثل زلزله و سیل است به همین خاطر در زمانی كه كرمانشاه گرفتار حادثه غم انگیز زلزله شد، در كم ترین زمان ممكن به كمك مردم صدمه دیده شتافتیم. مهدیان با تاكید بر اینكه راه اندازی خانه بهداشت در روستاهای محروم شیرین آب و گراوه سبب محرومیت زدایی خواهد شد، اضافه كرد: یكی از اقدامات گروه كوبل، ساخت مركز پایگاه سلامت شهری در شهرستان سرپل ذهاب است كه بزودی و در آذرماه شاهد افتتاح رسمی این پروژه خواهیم بود. مدیر عامل ادوراطب در انتها بیان كرد: ساخت دو خانه بهداشت در استان لرستان و تجهیز و نوسازی ۱۰ خانه بهداشت در استان خوزستان اقدام عملی گروه كوبل در جهت مسئولیت اجتماعی است كه اقدامات اولیه برای آن انجام شده است و امیدواریم در آینده نزدیك افتتاح این مراكز را كنار مردم لرستان و خوزستان جشن بگیریم.

1398/07/14
23:08:11
5.0 / 5
4231
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , پزشك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است