رئیس دانشگاه علوم پزشكی ایران تأكید كرد:

پرداختی پرسنل بیمارستانی بر مبنای میزان رضایتمندی بیمار

پرداختی پرسنل بیمارستانی بر مبنای میزان رضایتمندی بیمار

دكتر میوه: رئیس دانشگاه علوم پزشكی ایران میزان رضایتمندی بیمار از خدمات دریافتی در بیمارستان را در پرداختی پرسنل مؤثر دانست.به گزارش دكتر میوه به نقل از مهر، دكتر مسعود ناصری پور روز شنبه در نشست خبری به تشریح وضعیت بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكی ایران در شرایط كنونی پرداخت و اظهار داشت: یكی از برنامه های ما برای رضایتمندی بیماران از خدماتی كه دریافت می كنند، این است كه دریافتی پرسنل بر مبنای عملكرد صورت می گیرد؛ به صورتی كه بین ۶۰ تا ۶۵ درصد پرداختی بر مبنای عملكرد و بین ۳۰ تا ۳۵ درصد پرداختی هم بر مبنای كیفیت میزان عرضه خدمات و احساس رضایتمندی بیمار از خدمات دریافتی صورت می گیرد.
وی یكی از اولویت های این دانشگاه را بازپرداخت بدهی ها به شركت های دارویی و تجهیزات پزشكی عنوان نمود و اضافه كرد: با عنایت به اینكه بیمه سلامت برای خدمات ما سقف تعیین كرده است، در نتیجه ما هم كوشیده ایم خدماتمان را بدون كاهش و بر مبنای میزان اعتباراتی كه دریافت می نماییم، به بیماران عرضه دهیم.
ناصری پور با عنوان این مطلب كه تابحال به لحاظ دارو و تجهیزات پزشكی در بیمارستان های تحت پوشش مشكلی نداشته ایم، افزود: البته امكان دارد در زمینه تهیه مواد اولیه دارویی و همینطور تجهیزات پزشكی با مشكل مواجه شویم كه برای آن هم هم برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشكی ایران، میزان ذخایر دارویی و تجهیزات پزشكی در حد مطلوب برای بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه تأمین شده و از این بابت مشكلی وجود ندارد.
وی افزود: باآنكه شرایط آسانی پیش رو نداریم اما سعی كردیم با مدیریت و برنامه ریزی بتوانیم میزان رضایتمندی بیماران از خدمات دریافتی را فراهم نماییم.
ناصری پور به پرداختی های بیمه ها اشاره نمود و اضافه كرد: بیمه سلامت امسال ۷۰ درصد مطالبات را به صورت ماهانه پرداخت می كند و مابقی آن را پس از ۴۵ روز تسویه می كند كه این اقدام از سال جاری شروع شده و توانسته تا حدود زیادی مشكلات نقدینگی بیمارستان ها را حل كند.
رئیس دانشگاه علوم پزشكی ایران تاكید كرد: اگر مشكل نقدینگی بیمارستان های ما با استفاده از بیمه های سلامت و تأمین اجتماعی حل شود، مشكل زیادی در عرضه خدمات به مردم نخواهیم داشت.

1397/05/20
15:09:40
5.0 / 5
4627
تگهای خبر: بیمار , پزشك , تجهیزات , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است