شاكری:

نمایندگان تهران به دنبال لغو طرح ترافیك هستند

نمایندگان تهران به دنبال لغو طرح ترافیك هستند

به گزارش دكتر میوه یك عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه نمایندگان تهران بر ضرورت لغو طرح ترافیك تاكید داشته و به دنبال اجرایی شدن آن هستند تا مردم كمتر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده كنند.


اقبال شاکری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: مجمع نمایندگان تهران در آخرین جلسه با شهردار تهران بر ضرورت لغو طرح ترافیک تاکید داشت و همچنان به دنبال اجرایی شدن آن است چون با این کار استفاده مردم از خودرو های شخصی افزوده شده و به تبع آن استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی همچون مترو و اتوبوس کمتر می شود. نتیجه رعایت بهتر پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و به دنبال آن کاهش موارد مبتلا شدن به کرونا است.
وی با تاکید بر اینکه نمایندگان تهران موافق نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزیر بهداشت درباره لغو طرح ترافیک هستند اظهار داشت که باردیگر این مورد در جلسه هفته جاری مجمع تهران مطرح و پیگیری خواهد شد.
نماینده تهران در مجلس در انتها با اشاره به اینکه باید اقدامات اساسی برای کاهش موارد مبتلا شدن به کرونا در پایتخت صورت گیرد اظهار داشت: باید ستاد ملی مبارزه با کرونا تعارف را کنار گذاشته، از اخطار و سخنرانی و عرضه گزارش عبور کرده و وارد فاز اقدام عملی و اجرایی با دادن دستورات قرارگاهی شود. ستاد ملی مبارزه با کرونا محدودیت ها را در سطوح مختلف اعمال نماید البته که نمی توان محدودیت های فرودین ماه را تکرار کرد ولی اقدامات جایگزین لازم است چون حفظ جان و سلامتی مردم بسیار مهم می باشد.1399/04/19
15:29:23
5.0 / 5
2713
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است