حكم قطعی پرونده پزشكی كیارستمی اعلام گردید

حكم قطعی پرونده پزشكی كیارستمی اعلام گردید

دكتر میوه: قائم مقام معاون انتظامی كل سازمان نظام پزشكی از اعلام حكم قطعی پرونده پزشكی مرحوم كیارستمی اطلاع داد.دكتر محسن خلیلی در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار داشت: با عنایت به اینكه در این پرونده و در هیات تجدید نظر استان، رای به توبیخ كتبی با درج در پرونده و درج در نشریه سازمان داده شد، با استفاده از ریاست كل سازمان درخواست بررسی مجدد در این پرونده در هیات عالی شد. بدین سان هیات عالی هم بعد از رسیدگی، رای هیات تجدید نظر را تایید نمود.

وی اضافه كرد: با عنایت به اینكه باید مراحل اداری و زمانی در این رابطه طی می شد و ۳۰ روز هم خانواده مرحوم زمان داشتند به رای هیات عالی اعتراض كنند كه البته اعتراضی هم نشد، رای هیات عالی قطعی اعلام گردید.

خلیلی درباره عوارضی كه این حكم برای پزشك این پرونده دارد، اظهار داشت: تا سه سال برای ایشان عدم سوء پیشینه انتظامی صادر نمی گردد و بدین سان وی نمی تواند مسوولیت فنی مراكز درمانی را بر عهده بگیرد و موسس مركزی درمانی باشد. همینطور با عنایت به سوء سابقه ای كه در پرونده وی است، در صورتی كه قصور دیگری انجام دهد و پرونده تشكیل گردد، سبب می گردد در آراء بعدی، حكم های سنگین تری برای وی صادر شود.
1397/04/10
14:18:12
5.0 / 5
5435
تگهای خبر: درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است