رئیس بیمارستان نورافشار خبر داد؛

راه اندازی بخش های درمانی با تکنولوژی های جدید

راه اندازی بخش های درمانی با تکنولوژی های جدید

دکتر میوه: رییس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، از راه اندازی بخش های درمانی جدید که در آن از تکنولوژی های جدید و دانش بنیان استفاده می شود، آگاهی داد.به گزارش دکتر میوه به نقل از مهر، مهدی فرنقی زاد، درباب اهمیت شعار سال و برنامه های بیمارستان نورافشار جمعیت هلال احمر درباب تحقق اهداف مربوطه اظهار داشت: سال جاری از طرف مقام معظم رهبری تحت عنوان تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین نام گذاری شد و در همین راستا تلاش می شود تا عملکرد مجموعه نیز منطبق با شعار سال باشد هرچند که بیمارستان نورافشار یک مجموعه خدماتی است اما جلسه ای با مسئولین بیمارستان انجام شد تا جنبه های مختلف شعار سال بررسی شود و در امتداد تحقق اهداف آن برنامه ریزی شود.
وی اضافه کرد: در این نشست هماهنگی های لازم صورت گرفت و ایده های خوبی عنوان شد تا در امتداد شعار سال اهداف بیمارستان نورافشار ترسیم شود. مشخصاً منطبق شدن با شعار سال نیاز به زیرساخت هایی دارد که تلاش می شود در ابتدا این زیرساخت ها ایجاد شود.
رئیس بیمارستان نورافشار اشاره کرد: امروز بیمارستان نورافشار به این سمت حرکت می کند که با همکاری با شرکت های دانش بنیان از تکنولوژی های جدید استفاده نماید تا عملکرد خودرا ارتقا و در ادامه نیز فرصت های شغلی بیشتری بوجود آورد.
فرنقی زاد افزود: یکی از اقداماتی که در این حوزه مورد توجه قرار گرفته است، هوشمندسازی بیمارستان نورافشار است که در چند فاز طراحی و اجرا خواهد شد. ارتقا سایت، طراحی اپلیکیشن و ایجاد کلینیک های مجازی همچون مهم ترین اقدامات در دستور کار است تا نوبت دهی، دریافت جواب آزمایش، مشاهده خلاصه پرونده و هر آنچه که می تواند امور مراجعه کنندگان را تسهیل کند بصورت مجازی صورت گیرد.
وی اشاره کرد: تامین نیازهای تجهیزات پزشکی بیمارستان عرصه دیگری است که از این پس تلاش می شود تا در آن زمینه همکاری خوبی با شرکت های معتبر و دانش بنیان داخلی صورت گیرد. در همین راستا باتوجه به نیاز اتاق عمل یک دستگاه بیهوشی نیز از یک شرکت دانش بنیان داخلی خریداری شد و از این پس در بیمارستان نورافشار از آن استفاده خواهد شد.
فرنقی زاد با اشاره به این که راه اندازی بخش های درمانی جدید نیز در دستور کار است که در آن از تکنولوژی های جدید و دانش بنیان استفاده می شود، اظهار داشت: راه اندازی بخش سلول درمانی که تمرکز آن روی درمان بیماریهای آرتروز، رماتیسم و ارتوپدی است، در دستور کار قرار دارد و مکاتبات جهت گرفتن مجوزها صورت گرفته و بعد از گرفتن مجوزها، تجهیز و راه اندازی بخش سلول درمانی در دستور کار قرار می گیرد تا در این حوزه نیز از تولیدات شرکت های دانش بنیان استفاده گردد.


منبع:

1401/01/24
13:29:14
5.0 / 5
376
تگهای خبر: آزمایش , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است