وزیر بهداشت:

جایگاه شهید مطهری در میان دانشگاهیان بسیار خالی است

جایگاه شهید مطهری در میان دانشگاهیان بسیار خالی است

دكتر میوه: وزیر بهداشت اظهاركرد: مردم ممكن است گرسنگی و بیكاری را تحمل كنند ولی اگر دارو و خدمات درمانی نباشد، تاب آوری آنان به حداقل می رسد.به گزارش دكتر میوه به نقل از ایسنا حسن هاشمی بامداد امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان تخصصی قلب در استان قم با اشاره به اینكه همه در شهر قم تلاش می كنند تا مشكل مردم در بحث رفاه اجتماعی سامان پیدا كند، اظهار داشت: هزاران تخت بیمارستانی در چند سال آینده در قم به بهره برداری می رسد.

وی اضافه كرد: بیمارستان امیرالمومنین(ع) با سرمایه گذاری مرحوم آیت الله خوانساری و فرزاندان وی در حال ساخت است و بیمارستان هزار تختخوابی هم با مشاركت یك بانك مراحل اجرایی خویش را بپیماید و با افتتاح این دو بیمارستان، وضعیت سلامت در استان قم بهبود پیدا می كند.

وزیر بهداشت خاطرنشان كرد: بنا بر فرموده مقام معظم رهبری، باید طوری عمل نماییم تا بیماران به جز مشكل بیماری، گرفتاری های دیگری نداشته باشند. دولت و مجلس در طول این چند سال در حد توان كوشیده اند تا این بخش از مشكل مردم را حل كنند.

هاشمی در ادامه اظهار نمود: امیدوارم این بیمارستان در زمان مقرر سه سال و در زمان وزارتم در دولت دوازدهم به بهره برداری برسد و بتوانم این پروژه را افتتاح كنم تا در اختیار زائرین و ساكنین استان قم قرار بگیرد.

وی با اشاره به سالروز شهادت شهید مرتضی مطهری و روز معلم اظهار داشت: ایشان در دهه ۴۰ و ۵۰ با روی گشاده، منطق قوی و شناخت عمیق از اسلام در مقابل جریان چپ و كومونیست ها ایستادگی كرد. امیدوار بودیم راه ایشان ادامه پیدا كند، ولی باید قبول نماییم تعصب به آموزه های شنیداری و سطحی اندیشی، سبب عوارضی در دانشگاه ها و بیرون از دانشگاه ها شد و جایگاه شهید مطهری در میان دانشگاهیان بسیار خالی است.

وی تصریح كرد: یكی از آموزه های ایشان این بود كه فرهنگ انتظار، به معنای رواج منكر در جامعه نیست و نیاز به مقدماتی دارد و باید در جامعه اسلامی برای ظهور، آمادگی هایی تولید شود.
1397/02/12
14:31:14
5.0 / 5
5450
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , خدمات , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر میوه

دکتر میوه

تگهای دكتر میوه

دکتر میوه

دکتر میوه دكتر میوه

رژیم غذایی و معرفی خواص میوه ها

drmiveh.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر میوه محفوظ است